Adam%201_edited.jpg

#PRZEBUDZENIE

WYMAGA PRECYZJI I KLAROWNOŚCI

NOWE NARZĘDZIA NA TWOJEJ DRODZE DO SZCZĘŚCIA, PRAWDY I PRZEBUDZENIA

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
 
#SZCZĘŚCIE

Każdy chce i każdy może być szczęśliwy.  Większość ludzi nie jest szczęśliwa, bo nie pozwala sobie być sobą, nie podąża swoją unikalną ścieżką radości i spełnienia. Kiedy patrzysz na innych, kopiując ich ścieżkę, idąc za nimi krok w krok nie odczujesz satysfakcji z życia. Szczęście można osiągnąć wyłącznie idąc swoją własną, unikalną ścieżką radości i spełnienia.

Nie wiesz gdzie jest twoja ścieżka? Nie pozwalasz sobie iść swoją ścieżką? Nie umiesz się trzymać swojej ścieżki?

Zapoznaj się z moją receptą na szczęście.

#PRAWDA

Nie musisz znać prawdy, żeby być szczęśliwym, ale zrozumienie tego w jakim żyjesz wszechświecie, jaka jest twoja w nim rola i na jakich mechanizmach on się opiera przyśpieszy proces osiągania szczęścia i uczyni go bardziej bezwarunkowym. A jest to o tyle isotne, że prawdziwe szczęście jest bezwarunkowe. 

Nie wiesz kim jesteś? Nie wiesz po co tu jesteś? Nie możesz odnaleźć sensu życia?

Nie wiesz co ma największy wpływ na twoją rzeczywistość? Zapoznaj się z moją prawdą i kto wie, może kiedyś stanie się ona twoją prawdą.

#PRZEBUDZENIE

Wiele osób myli przebudzenie z duchowością. Każdy jest istotą duchową. Każdy bez wyjątku. W końcu wszystko jest energią i wszystko jest wibracją.  Przebudzenie to proces dochodzenia do prawdy. Proces, w którym wszelkie nakazy, zakazy i rytuały mogą wręcz spowolnić cię na drodze do przebudzenia, zamiast ją przyspieszyć.

Czujesz się zagubiony w nadmiarze różnych rytuałów, sposobów, nowych koncepcji, które mają ci pomagać w twoim przebudzeniu? Przebudzenie jest procesem obalania swoich negatywnych wierzeń i nie ma żadnego związku z bieganiem z dymkiem po domu.

OSTATNIO DODANE

Czasami łatwo jest przeoczyć nowe wpisy lub nagrania wideo, dlatego poniżej znajdziesz 8 najnowszych materiałów publikowanych na YouTube lub dodane do biblioteki. Jest to łatwe narzędzie do sprawdzenia, czy jesteś na bieżąco. 

Posty na Facebooku i na Instagramie nie są tutaj ujęte, więc jeśli naprawdę chcesz być na bieżąco upewnij się, że obserwujesz mnie na moich platformach społecznościowych. 

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Wsparcie

Nic nas bardziej niż rozmowa. Rozmowa jest motorem ewolucji każdego z nas. Czasami człowiek nie wie jaki ma problem, jakie ma pytania i ono samo wychodzi w rozmowie.

Dowiedz się jak ja mogę wesprzeć ciebie w twojej drodze do bezwarunkowego szczęścia i jak ty możesz wesprzeć moją pracę.

SPOTKANIA ONLINE

biblioteka all bez tła.png

PRYWATNE

KONSULTACJE

biblioteka all bez tła.png
biblioteka all bez tła.png

WARSZTATY

I SPOTKANIA

YOUTUBE

PREMIUM

biblioteka all bez tła.png
Biblioteka Wiedzy
Biblioteka Wiedzy
wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu

"Jak tylko rodzi się w tobie pytanie,

od  razu zradza się również odpowiedź"

Wraz z członkami Klubu 44 od kilku miesięcy pracowaliśmy nad narzędziem, które pozwoliłoby znaleźć odpowiedź na twoje pytanie. Tak narodziła się biblioteka wiedzy. Zbiór wszystkich materiałów tych upublicznionych oraz tych, które nigdy nie były publikowane.   

Wszystko jest w ciągłym procesie ewolucji. Rozmowa też. Często czytamy lub słuchamy czegoś i jakieś słowo, jakieś zdanie się w nas zapala. Często rodzi się w nas pytanie, na które nie możemy znaleźć odpowiedzi. Jak jesteś w podobnej sytuacji, to zadaj mi pytanie, klikając poniżej.

Jak uważasz, że jesteś na średnio - zaawasowanym etapie swojego przebudzania i chcesz wziąć udział w rozmowie i  rozważaniach na najgłębsze tematy, ze mną i z innymi osobami na podobnym poziomie, to rozważ członkostwo w Klubie 44, w którym spotykamy się co tydzień.