Moja Filozofia Życia
Moja Filozofia Życia

Jesteś manifestacją boskiej energii

i nadal pozostajesz częścią tej energii,

która jest wszystkim

Bardzo wiele osób, zwłaszcza celebrytów, zajmuje się dziś tematem szczęścia, spełnienia, przebudzenia itp. Czasem brzmi to jak zespół zasłyszanych gdzieś myśli i rzadko składa się na spójny obraz, jest w tym dużo wewnętrznych sprzeczności i tak do końca nie wiadomo co jest prawdziwym wierzeniem danej osoby, a co jest reklamą kolejnego kursu czy złotego środka,  który ma odmienić twoje życie.

Spójny, poukładany, mający sens albo przynajmniej zdający test logiki i zdrowego rozsądku system wierzeń czyli sposobu w jaki dana osoba postrzega wszechświat, w którym wszyscy żyjemy jest bardzo ważny dla rozwoju osoby szukającej odpowiedzi na tak wiele różnych pytań. Dlatego poniższej znajdziesz moje wierzenia w temacie prawdy, szczęścia i przebudzenia.

3 PRAWSA.png

We offer different duration TaiChi courses suitable for all levels. 

Check out our courses and special offers for post pandemic visits to FangYuan TaiChi Centre.

2 SZCZES.png

We offer 20 hours of training a week for all levels of Tai Chi Chen style, morning meditation, mindfulness training and other activities centred around qi and Chinese culture.

1 PRZEB.png

Our student enjoy 

Bóg nie jest budowniczym, bóg jest budulcem

Kim jesteś - spontaniczna ewolucja wszystkiego. 

Mechanizmy procesu ewolucji wszystkiego.

Od zawsze człowiek szukał odpowiedzi na pytanie czym jest bóg i jaki jest sens życia. Religia stała się naturalną odpowiedzią na to pytanie. Jednak odpowiedź ta, nasze zrozumienie czym jest bóg podlegała ciągłemu procesowi ewolucji. Daleką drogę przeszliśmy od starożytnych praktyk składania ofiar by zadowolić różnych bogów, przez postrzegania boga jako ojca, króla i sędziego, gdzie twoje istnienie jest z łaski boga i tak naprawdę nie wiadomo po co. W 21 wieku przyszedł czas na nową definicję boga, który jest spontanicznie manifestującą się energią.    

Wszystko ma swoją świadomość od elektronu w atomie bo gwiazdozbiór. Materia jest energią skupioną przez świadomość. 99.99% wszechświata jest niefizyczna i jego fizyczność, ten 0.01% włączając w to ciebie, jest manifestacją pragnień niefizycznej świadomości. Fizyczne doświadczanie życia za pomocą twoich zmysłów zradza w tobie emocje, które zradzają nowe pragnienia. Jesteś więcej nie tylko produktem ewolucji wszystkiego ale też najważniejszym jej ogniwem, To ty dosłownie jesteś pępkiem wszechświata.  

emocja, pragnienia, wierzenia, momentum, prawo przyciągania, 

#PRAWDA

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter

Obserwuj mnie na

Zapisz się na mojego newslettera!

London, England

contact@adamalexander.org

© 2018-2021 by AdamAlexander.org Wszelkie prawa zastrzeżone.