Odkryj swoją ścieżkę

radości i spełnienia

Większość ludzi nie zaznaje w życiu radości i spełnienia, gdyż nie podąża swoją ścieżką. Każdy my unikalną ścieżkę radości i spełnienia. Odkryj swoją!

"Szczęście dla początkujących" jest moim przewodnikiem do szczęścia, bo prawdziwe szczęście jest bezwarunkowe, prawdziwe szczęście jest stanem umysłu a nie tego co Cię otacza, niemniej jednak im bardziej będziesz szczęśliwy tym więcej powodów do szczęścia w Twoim życiu.

Co wg Ciebie jest Twoją największą przeszkodą w byciu szczęśliwym? Podziel się ze mną swoimi uwagami i pomóż mi nagrać nową serię: Szczęście dla początkujących.

SZCZĘŚCIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

#0

Czym jest

szczęście?

Aby móc rozmawiać o szczęściu najpierw musimy ustalić czym jest szczęście i o którym szczęściu tutaj mowa.

Prawdziwe, długotrwałe szczęście jest bezwarunkowe i dlatego dostępne dla każdego, bez względu na to ile ma lat, gdzie się urodził, ile ma pieniędzy etc.

#1

Wyśpij

się

Jest to jeden z tych oczywistych kroków, lecz często bagatelizowanych. Nie można odczuć szczęścia będąc zestresowanym, nie wyspanym i zabieganym. Stres zawsze oznacza tryb przetrwania ani odczuwania szczęścia i zachwycania się tym fizycznym światem wokół nas. Rozszerzona wersja tutaj

#2

Podejmij

decyzję

Szczęście jak wszystko co ważne dla nas w życiu wymaga podjęcia decyzji.

Widzenie szklanki na pół pełnej lub pustej jest niczym innym niż wyborem. 

Podejmij decyzję, że od dziś chcesz być szczęśliwy!

#3

Zaakceptyj

przeszłość

Szczęście wymaga akaceptacji przeszłości. Przeszłość jest faktem dokonanym i nie możesz jej zmienić, możesz tylko zmienić to jak na nią patrzysz. Przeszłość Cię nie  prześladuje, to Ty prześladujesz swoją przeszłość. Z czasem dojdziesz do miejsca, gdzie nie tylko ją zaakceptujesz, ale również doenisz.

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter