OSTATNIO DODANE

Czasami łatwo jest przeoczyć nowe wpisy lub nagrania wideo, dlatego poniżej znajdziesz 8 najnowszych materiałów publikowanych na YouTube lub dodane do biblioteki. Jest to łatwe narzędzie do sprawdzenia, czy jesteś na bieżąco. 

#ZapytajAdama

Nie ma większej satysfakcji z rozmowy niż odpowiedź na pytania, które się w nas zradzają.. Raz w tygodniu będę sprawdzał wszystkie wpisy z hasztagiem #ZapytajAdama i nagrywał odcinek z odpowiedzią. 

Jeżeli chcesz zadać mi pytanie bardziej anonimowo możesz wysłać do mnie maila na adres contact@adamalexander.org lub kliknąć poniżej. Wszystkie odcinki z serii #ZapytajAdama będą częścią biblioteki wiedzy.

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
Ostatni odcinek #ZapytajAdama
#SZCZĘŚCIE

Każdy chce i każdy może być szczęśliwy.  Większość ludzi nie jest szczęśliwa, bo nie pozwala sobie być sobą, nie podąża swoją unikalną ścieżką radości i spełnienia. Kiedy patrzysz na innych, kopiując ich ścieżkę, idąc za nimi krok w krok nie odczujesz satysfakcji z życia. Szczęście można osiągnąć wyłącznie idąc swoją własną, unikalną ścieżką radości i spełnienia.

Nie wiesz gdzie jest twoja ścieżka? Nie pozwalasz sobie iść swoją ścieżką? Nie umiesz się trzymać swojej ścieżki?

Zapoznaj się z moją receptą na szczęście.

#PRAWDA

Nie musisz znać prawdy, żeby być szczęśliwym, ale zrozumienie tego w jakim żyjesz wszechświecie, jaka jest twoja w nim rola i na jakich mechanizmach on się opiera przyśpieszy proces osiągania szczęścia i uczyni go bardziej bezwarunkowym. A jest to o tyle isotne, że prawdziwe szczęście jest bezwarunkowe. 

Nie wiesz kim jesteś? Nie wiesz po co tu jesteś? Nie możesz odnaleźć sensu życia?

Nie wiesz co ma największy wpływ na twoją rzeczywistość? Zapoznaj się z moją prawdą i kto wie, może kiedyś stanie się ona twoją prawdą.

#PRZEBUDZENIE

Wiele osób myli przebudzenie z duchowością. Każdy jest istotą duchową. Każdy bez wyjątku. W końcu wszystko jest energią i wszystko jest wibracją.  Przebudzenie to proces dochodzenia do prawdy. Proces, w którym wszelkie nakazy, zakazy i rytuały mogą wręcz spowolnić cię na drodze do przebudzenia, zamiast ją przyspieszyć.

Czujesz się zagubiony w nadmiarze różnych rytuałów, sposobów, nowych koncepcji, które mają ci pomagać w twoim przebudzeniu? Przebudzenie jest procesem obalania swoich negatywnych wierzeń i nie ma żadnego związku z bieganiem z dymkiem po domu.