top of page
Praktyka poziom 1 : Fundament

Inwentaryzacja

Kwestionariusz ten ma na celu identyfikację obszarów, które wymagają twojego skupienia i pracy. Odpowiadając szczerze na każde pytaniem dojdziemy do tematy samoakceptacji, samooceny lub poczucia wartości, dlatego ten sam kwestionariusz będzie użyty do tych trzech serii, choć wypełnić go musisz tylko raz.


Pytanie "Kiedy" nie jest pytaniem o czas, ale o sytuację, o czym myślałeś co się działo, w jakich okolicznościach byłeś kiedy .... pomyślałeś, poczułeś czy zachowałeś się tak a nie inaczej,

Jeżeli pytanie ciebie nie dotyczy to wpisz "nie dotyczy" aby przejść dalej.


To nie jest test, więc nie ma wyniku, który powie ci na ile masz problem. Celem tego kwestionariusza, jest skłonienie nas do refleksji i pracy z każdy tematem, który się pojawi, z osobna.


Wszystkie twoje odpowiedz są absolutnie prywatne i choć mogę do nich nawiązywać w rozmowach, to nigdy nie będę ujawniał czyja jest ta odpowiedź lub kto ma ten problem.


Poniższa sekcja o Tobie jest tutaj po to abym mógł się odnieść do twoich odpowiedzi w czasie prywatnych konsultacji lub w trakcie spotkań online na twoje wyraźne życzenie.

O Tobie

bottom of page