top of page

B12. Brak pewności siebie.

Twój brak pewności siebie wynika z tego, że twoja perspektywą samego siebie jest inna niż perspektywa twojego inner being.


Twój brak pewności siebie wynika z tego, że twoja perspektywa samego siebie jest inna, niż perspektywa twojego inner being. To, co twój inner being widzi, patrząc na ciebie, jest nie do opisania. Twój inner being widzi w tobie doskonałość doskonałości. Gdybyś patrzył na siebie z perspektywy absolutnej miłości tak, jak patrzy na ciebie inner being, to byłbyś niezwyciężalny..

Na ogół brak pewności siebie wynika z tego, że nie akceptujemy jakiegoś aspektu siebie. Musisz zrozumieć, że to, jaki się urodziłeś, to był twój wybór. Ty chciałeś być tym, kim jesteś. Ty wybrałeś świadomie to życie przed narodzinami. Jeżeli dzieje się w twoim życiu coś, czego nie akceptujesz i towarzyszą ci z tego powodu negatywne emocje, tzn. że kryje się za tym jakieś wierzenie, które jest zbudowane na fałszywych założeniach. Praca nad pewnością siebie nie jest właściwym określeniem, ponieważ w pracy jest wysiłek. Ty musisz wyluzować. Musisz zrozumieć, że tak naprawdę wszystko zawsze na dobre ci wychodzi, więc martwienie się jest kompletnie bez sensu.


Pierwsze co możesz zrobić, to gdy złapiesz się na tym, że podlewasz chwasty, świadomie skierować węża na podlewanie słoneczników. Drugie co możesz robić, to świadomie przybliżać się do wibracji swojego inner being. Najszybszą metodą przybliżenia się do wibracji swojego inner being jest wdzięczność i zachwyt wszystkim, co cię otacza, bo twój inner being zachwyca się wszystkim. Obserwuj codziennie chociaż przez chwilę to, co cię otacza, wyłapuj to, co ci się podoba i zachwycaj się tym. Trenuj swój umysł do zauważania pięknych rzeczy dookoła. To jest jedyna potęga teraźniejszości - w którą stronę skierujesz wąż swojej uwagi i co będziesz podlewał, czy chwasty, czy słoneczniki.


Comentarios


Potrzebujesz pomocy? 

Poniżej znajdziesz różne formy rozmowy ze mną, 

Wszystkim polecam członkostwo w Klubie 44 gdyż nic tak nie przyspiesza twojego rozwoju jak regularna rozmowa. 

Spotkania

grupowe

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego pracując ze samum soba.  

Konsultacje

indywidualne

Najlepsze do rozmowy o konkretnym problemie, dylemacie, temacie czy decyzji.

Ultimate coaching

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego i dojście do szczęścia.

Członkostwo

Klubu 44

Najlepszy sposób na przyspieszenie swojego rozwoju osobistego i duchowego 

bottom of page