top of page

B109. Żadne rytuały nie obalają wierzeń, a tylko wierzenia otwierają twoje czakry.Aura istnieje na pewno. Nie mam wątpliwości, że ty jesteś energią i nią promieniujesz. Natomiast biorąc pod uwagę badania, czakry jeszcze nikt nie zaobserwował. Czakry nie można prześwietlić, zobaczyć, nie da się jej w czasie sekcji zwłok pokazać. W czakrach kolejność jest ważna, w wibracji nie. Czakry otwiera się w konkretnej kolejności. Nie możesz otworzyć sobie siódmej czakry, nie otwierając trzeciej. Ja rozumiem czakry jako grupę wierzeń w danym temacie. Żadne rytuały nie obalają wierzeń, a to tylko wierzenia otwierają twoje czakry, jeżeli używamy tej nomenklatury.


Są pewne predyspozycje, z którymi się rodzisz, które będą elementem twojej drogi. Niektórzy ludzie widzą aurę, niektórzy nie widzą tej aury. To, że masz predyspozycje, nie znaczy, że nie musisz włożyć w to pracy. Trochę jak z talentem. Możesz mieć talent do bycia świetnym pianistą, ale dopóki nie usiądziesz i nie zaczniesz grać, to nie będziesz tym pianistą. Ale musisz wierzyć w to, żeby to wszystko się zadziało. Ja nie widzę sufitu w tym wszystkim. Ja nie widzę jakiegoś pułapu, gdzie człowiek dochodzi i dalej nie może.


My jesteśmy logicznymi osobami i szukamy sensu we wszystkim i jak coś się dzieje, to my od razu chcemy to zaszufladkować, wytłumaczyć sobie co się właśnie zadziało. I to nie koniecznie jest zmiana tego obrazu, bardziej wytłumaczenie co się właśnie stało, że tam nie ma nic nadprzyrodzonego, co się właśnie zadziało.


Comments


Potrzebujesz pomocy? 

Poniżej znajdziesz różne formy rozmowy ze mną, 

Wszystkim polecam członkostwo w Klubie 44 gdyż nic tak nie przyspiesza twojego rozwoju jak regularna rozmowa. 

Spotkania

grupowe

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego pracując ze samum soba.  

Konsultacje

indywidualne

Najlepsze do rozmowy o konkretnym problemie, dylemacie, temacie czy decyzji.

Ultimate coaching

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego i dojście do szczęścia.

Członkostwo

Klubu 44

Najlepszy sposób na przyspieszenie swojego rozwoju osobistego i duchowego 

bottom of page