top of page

B32. Najważniejsze jest to co ty myślisz o sobie.

Do miłości do siebie się dochodzi, to jest proces.Jak dojść do miejsca, w którym nie będzie Cię obchodziło to, co ludzie o Tobie myślą? Wszystko ma swoje momentum więc tam się nie dochodzi z dnia na dzień, to jest proces. Twoja wiedza kim jesteś wynika ze stabilności bycia w wyższej wibracji, konsekwentnie. Problem nie jest w tym, że ludzie mają taką opinię o Tobie, problem jest w tym, że Ty o tej opinii dowiadujesz się nie będąc na nią gotowa, ale przygotować się możesz, a w zależności od tego na jakiej częstotliwości wibracji jesteś, Twoja percepcja się zmienia. Ja to porównuję z patrzeniem na ulicę z dachu wieżowca i z poziomu ulicy.


Z dachu wieżowca wszystko wygląda pięknie. A na poziomie ulicy bezdomni leżą, jakieś śmieci. Tego nie widać z góry, z góry się zmienia percepcja. A jak podnieść swoją wibrację? Metod jest kilka. Najefektywniejszą jest skupianie się na słonecznikach swojego życia, bo każdy temat ma w sobie i słonecznik i chwast, więc znajdź temat, w którym Ci łatwo znaleźć słoneczniki. Jak przestaniesz myśleć negatywnie, zastąpisz negatywne myśli pozytywnymi to Ci się wibracja podniesie, ale to jest trudne na początku. Drugą metodą jest nie myśleć w ogóle i to nazywamy medytacją. Siadasz i starasz się nie myśleć. „Starasz” słowo klucz. Nie zawsze wychodzi, to jest też na początku trudne. Medytacja wyłącza tą wodę w konewce do podlewania. Nie można jednak siadać do medytacji jak już się coś dzieje w Twoim życiu, wtedy już jest za późno. Dlatego medytację najlepiej się robi rano, bo ta poranna medytacja naładuje Twoje baterie. I dzisiaj naładuje na 3 sekundy, jutro na 5 minut, za miesiąc na pół dnia, a za rok będziesz medytowała raz na trzy dni. Kolejną metodą jest mantra, ja polecam mantry szybsze niż wolne, bo w wolnych mantrach ten mózg nie jest na tyle zajęty i dalej pozwala w tle myśleć. Nie sprawdzaj nigdy znaczenia mantry albo jej tłumaczenia, bo mantra musi być neutralna. Kolejną metodą jest robienie rzeczy, które dają Ci po prostu przyjemność, bo jak robisz coś co daje Ci przyjemność to na ogół nie myślisz o negatywnych rzeczach w swoim życiu. I śmieszne filmiki na youtubie też pomagają.


Wszystko co Ci pozwala się wyłączyć z tego dylematu. Najważniejsza na mojej drodze do miejsca, w którym jestem była praktyka. Możesz przeczytać 2 tysiące różnych książek ale z wiedzy naprawdę nic nie wynika, praktyka to jest klucz. Żeby pokochać siebie trzeba podnieść swoją wibrację. Pamiętaj, że Twój inner being zawsze jest w wibracji miłości i kocha Cię bezwarunkowo. Jak podnosisz swoją wibrację to zbliżasz się do tej wibracji miłości. Jak już tam dotrzesz to tam nie możesz nie kochać siebie. Tam nie ma takiej opcji. Tam idziesz ulicą, mąż bije żonę i Ty widzisz piękno tej sytuacji i miłość, a nie tragedię i płacz. Wiedz jednak, że nie da się nie odczuwać negatywnych emocji, mówiąc negatywne mam na myśli te niesatysfakcjonujące. Mi się wydaje, że cały smak życia, to spijanie śmietanki, jest gdzieś na poziomie od 20 do 40, ale to dalej jest wężyk, to dalej jest góra i dół. Tylko będąc na +40, na -40 nie spadniesz. Będąc na -40 też na +40 nie wskoczysz.

Kommentare


Potrzebujesz pomocy? 

Poniżej znajdziesz różne formy rozmowy ze mną, 

Wszystkim polecam członkostwo w Klubie 44 gdyż nic tak nie przyspiesza twojego rozwoju jak regularna rozmowa. 

Spotkania

grupowe

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego pracując ze samum soba.  

Konsultacje

indywidualne

Najlepsze do rozmowy o konkretnym problemie, dylemacie, temacie czy decyzji.

Ultimate coaching

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego i dojście do szczęścia.

Członkostwo

Klubu 44

Najlepszy sposób na przyspieszenie swojego rozwoju osobistego i duchowego 

bottom of page