top of page

B5. Potęga emocji! Skąd się biorą i jaka jest ich rola?

Emocje są nieodzownym elementem tego doświadczenia w fizycznym świecie, ponieważ nieodzownym

elementem tego doświadczenia jest twoja relacja między tobą a twoim inner being.W każdej sekundzie kiedy jesteś obudzony, odczuwasz emocje, choć w większości przypadków nie zdajesz sobie z tego sprawy. Emocje same w sobie są tylko wskaźnikiem. Wyobraź sobie termometr, który pokazuje temperaturę od +40oC do -40oC. Umówmy się, że zero to jest ten moment, gdzie emocje z satysfakcjonujących zmieniają się w niesatysfakcjonujące, z pożądanych zmieniają się w niepożądane. Emocje pokazują ci twoje położenie, twoją wibrację w stosunku do wibracji twojego inner being w danym temacie, na którym w tym momencie się skupiasz. Twój inner being zawsze wibruje na 100%, zawsze jest w tej energii miłości i nigdy nawet na sekundę nie schodzi do twojego poziomu, ty jesteś na tej skali, na tym termometrze od -40C do +40C w zależności od tematu na którym się skupisz, bo tematów jest w twoim życiu tysiące jak nie miliony i w każdym temacie masz inną wibrację, dlatego że w każdym temacie masz trochę inne myśli.


Jeśli jest jakiś temat, któremu nie poświęciłeś swojej uwagi przez 8 lat to wibracja tego tematu nie ma wpływu dzisiaj na twoje samopoczucie, ale jeżeli myślałeś o czymś 10 minut temu to ma to dominujący wpływ na twój miks wibracyjny i na twoje samopoczucie. Nie ważne czy była to miła czy niemiła myśl, ważne jest to, że aktywowałeś tą wibrację w ostatnim czasie. Więc jak jesteś na konkretnej częstotliwości to obracasz się w tej wibracji, spotykasz ludzi w tej wibracji i przyciągasz myśli w tej wibracji. Dostrajasz się do wydarzeń, ludzi, myśli w tej danej częstotliwości wibracji. Będąc na -30oC czyli w dość negatywnej wibracji na naszej skali (która jest tylko umowna), pływasz w oceanie negatywnych emocji, negatywnych myśli, negatywnych ludzi, negatywnych wydarzeń. Jakbyś był w wyższej wibracji, na przykład +10oC zamiast -30oC, byłbyś bliżej swojego inner being, które zawsze jest na +40oC i mógłbyś poczuć ten impuls, „usłyszeć” ten głos twojego inner being, który komunikuje się z tobą za pomocą impulsów, często to nazywasz intuicją. Otrzymałbyś impuls,

odebrałbyś go i podążyłbyś za nim.


Z tych trzech elementów – myśli, emocje, wibracje - jedyną rzeczą, którą możesz zmienić są twoje myśli. Jeżeli ty nie lubisz kogoś, nienawidzisz kogoś, skupiasz się na negatywnych aspektach danego tematu, bo to nie musi zawsze być ktoś, twój inner being zawsze jest najwyżej i twój inner being zawsze patrzy na wszystko z perspektywy miłości. Jeżeli ty zdasz sobie sprawę z tego faktu i zmienisz swoją perspektywę z negatywnej na trochę mniej negatywną, z trochę mniej negatywnej na neutralną, z neutralnej na trochę pozytywną, z trochę pozytywnej na pozytywną i na bardzo pozytywną, to potem będziesz w tej energii miłości ze swoim inner being i będziesz się czuł niezwyciężony. To są takie momenty, w których czujesz jakie życie jest piękne. I wystarczy tylko zmienić swoją perspektywę.

Comments


Potrzebujesz pomocy? 

Poniżej znajdziesz różne formy rozmowy ze mną, 

Wszystkim polecam członkostwo w Klubie 44 gdyż nic tak nie przyspiesza twojego rozwoju jak regularna rozmowa. 

Spotkania

grupowe

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego pracując ze samum soba.  

Konsultacje

indywidualne

Najlepsze do rozmowy o konkretnym problemie, dylemacie, temacie czy decyzji.

Ultimate coaching

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego i dojście do szczęścia.

Członkostwo

Klubu 44

Najlepszy sposób na przyspieszenie swojego rozwoju osobistego i duchowego 

bottom of page