top of page

B93. Słowa są kompletnie nieistotne, tylko to jak się czujesz, jest istotne.
Słowa są kompletnie nieistotne, tylko to jak się czujesz, jest istotne, bo ten wszechświat rozmawia językiem emocji i wibracji. Słowa są tylko istotne wtedy, jak ja się ich czepiam. Jak ktoś coś opowiada, to dobór słów jest dla mnie odbiciem lustrzanym jego wierzeń. I w tym sensie one pozwalają zajrzeć w twoje wierzenia, natomiast to, co ty mówisz, jest kompletnie nieistotne. Można mówić jedno, a czuć drugie. Można mówić, że jest fajnie, a się trząść w środku ze strachu i wtedy to trzęsienie jest istotne, a nie to, co ty mówisz.

Dlatego w temacie afirmacji same słowa są kompletnie nieistotne, to trzeba poczuć, one muszą być prawdziwe dla ciebie, jak je wymawiasz. Jak nie wierzysz w to co mówisz, to ta niewiara wibruje, a nie słowa, które mówisz. To, co czujesz, jest ważniejsze, bo to, co czujesz pokazuje gdzie jesteś wibracyjnie i to nam daje ten sygnał, bo jak jesteś obudzona, to cały czas nadajesz sygnał wibracyjny. Na jakim temacie byś się nie skupiła w danej sekundzie, to masz w tym temacie jakiś punkt, na którym się skupiasz, ten aspekt negatywny, pozytywny lub gdzieś pośrodku i nadajesz sygnał na tej częstotliwości. Jeśli ktoś się boi, to nadaje go na niskiej częstotliwości, słowa tego nie zmienią.


Ale jest też taki aspekt jak instynkt, jak respekt, np. jak ja bym wszedł do klatki z lwem, to nie wiem, czy ja bym się mógł nie bać wtedy. Natomiast nie wiem też, czy to jest taki strach strach, czy to jest po prostu respekt do dzikiego zwierzęcia, bo taka jest jego natura, żeby przyjść i zjeść. Pytanie jest też inne: jakie wierzenie we mnie jest, że ja chcę wejść do klatki z lwem? Co ja chcę sobie udowodnić albo komukolwiek innemu? Natomiast nie o taki strach mi chodzi. Bardziej mi chodzi o emocjonalny strach, niż o taki instynktowny.

Comments


Potrzebujesz pomocy? 

Poniżej znajdziesz różne formy rozmowy ze mną, 

Wszystkim polecam członkostwo w Klubie 44 gdyż nic tak nie przyspiesza twojego rozwoju jak regularna rozmowa. 

Spotkania

grupowe

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego pracując ze samum soba.  

Konsultacje

indywidualne

Najlepsze do rozmowy o konkretnym problemie, dylemacie, temacie czy decyzji.

Ultimate coaching

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego i dojście do szczęścia.

Członkostwo

Klubu 44

Najlepszy sposób na przyspieszenie swojego rozwoju osobistego i duchowego 

bottom of page