top of page

B27. Jak zastąpić negatywne wierzenia pozytywnymi?

Zidentyfikuj negatywne wierzenie, obal go i zastąp nowym. Negatywne wierzenie z natury rzeczy jest nieprawdziwe i łatwo go obalić.


Wszyscy mamy wierzenia, które nam nie służą. Jak zrozumiesz czym jest wierzenie to zrozumiesz jak

ważny to jest temat. Wierzenie to jest myśl, którą często praktykujesz, dolewasz do niej oliwy do ognia i ona się robi większa. Każde wierzenie manifestuje się w Twoim życiu, bo nie ma ucieczki od prawa przyciągania. Jeżeli zainstalujesz sobie w domu piąty alarm, bo się boisz, bo w takim żyjesz sąsiedztwie i takie masz wierzenie, to nie mogą się do Ciebie nie włamać.

Wierzenia mają dwa źródła. Pierwsze to myśl o silnym momentum, którą często praktykujesz, a drugie to gotowe wierzenie, które zapożyczasz od autorytetu. Jeśli lubisz jazdę na rowerze i jakiś największy guru od jazdy rowerami coś Ci powie to mu uwierzysz, bo przyjmujesz ten autorytet na siebie. Żeby móc coś zrobić ze swoim wierzeniem to ono musi wypłynąć do twojej świadomości, musisz zdać sobie sprawę, że masz takie wierzenie, które Ci nie służy. A skąd wiesz, że masz wierzenie, które Ci nie służy? Jak odróżniasz te, które Ci służą od tych, które Ci nie służą? Kluczem są emocje. Za niesatysfakcjonującymi emocjami kryją się wierzenia, które Ci nie służą. Więc czujesz negatywną emocję. Negatywna emocja zawsze Ci mówi, że nie masz racji, że jesteś w błędzie, bo jak wiesz emocja to jest różnica pomiędzy wibracją Twoją, a Twojego inner being. To jest Twoje wierzenie, ale dla Ciebie ono jest prawdą, ono Cię trzyma w miejscu. Kiedy zrozumiesz jakie jest to Twoje wierzenie musisz je obalić, wyśmiać i zastąpić nowym, prawdziwym, bo każde negatywne wierzenie, które Ci nie służy nie jest prawdą

1 Comment


Adam Alexander
Adam Alexander
May 09, 2022

test

Like

Potrzebujesz pomocy? 

Poniżej znajdziesz różne formy rozmowy ze mną, 

Wszystkim polecam członkostwo w Klubie 44 gdyż nic tak nie przyspiesza twojego rozwoju jak regularna rozmowa. 

Spotkania

grupowe

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego pracując ze samum soba.  

Konsultacje

indywidualne

Najlepsze do rozmowy o konkretnym problemie, dylemacie, temacie czy decyzji.

Ultimate coaching

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego i dojście do szczęścia.

Członkostwo

Klubu 44

Najlepszy sposób na przyspieszenie swojego rozwoju osobistego i duchowego 

bottom of page