top of page

Negatywne emocje są wulkanem kreacji!


Wszyscy bez wyjątku odczuwamy negatywne emocje. Negatywne emocję są nieodzownym elementem życia, gdyż jesteśmy tutaj po to, żeby doświadczyć życia swoimi fizycznymi zmysłami i zdecydować o naszych preferencjach. Emocję są jedynym systemem oferującym feedback, który mówi nam co jest naszą preferencją a co nie. Gdybyśmy nie odczuwali negatywnych emocji, nie bylibyśmy w stanie zdecydować czego chcemy, co preferujemy, co daje nam satysfakcję.


Za każdym razem gdy odczuwasz negatywną emocję zradza się w Tobie pragnienie czegoś dokładnie przeciwnego. Gdy odczuwasz brak pieniędzy, zradza się w Tobie, świadomie lub podświadomie, pragnienie posiadania większej ilości pieniędzy. Jeśli dostrzegasz wady w swoim partnerze zradza się w Tobie pragnienie partnera z nowymi cechami, których nie dostrzegasz w obecnym. Gdy psuje Ci się samochód, zradza się w Tobie pragnienie samochodu na którym możesz polegać etc.


Negatywne emocje są więc wulkanem kreacji, wulkanem tworzenia. Negatywne emocje są motorem ewolucji wszystkiego. A jesteśmy tu po to, żeby kreować, żeby tworzyć. Każdy z nas jest unikalny w swoim doświadczeniu życiowym, każdy z nas jest unikalny w emocjach, które odczuwa, dlatego każdy z nas jest unikalny w pragnieniach, które zradza. Wszystko co dziś tak bardzo ułatwia Ci życie od telefonu komórkowego, przez internet, elektryczność do samochodu i innych środków komunikacji, wszystko to jest kwintesencją tysięcy lat ewolucji, jest rezultatem miliardów negatywnych emocji miliardów ludzi przed nami. Źródło każdego pragnienia można wyśledzić w negatywnej emocji, bo jeśli negatywne emocje są wulkanem, to pragnienie jest jego erupcją.


Oczywiście jak wszystko, także a może nawet przede wszystkim, emocje mają swoje momentum. Negatywna emocja może być lekką frustracją lub silnym poczuciem bezradności. Im intensywniejsza negatywna emocja tym silniejsze zradza pragnienie, im większe momentum negatywnej emocji tym większe momentum pragnienia. Nie każde pragnienie jest też nowe. Jeżeli praktykujesz tę samą negatywną emocję w tym samym temacie przed dłuższy czas to zamiast zradzania nowych pragnień zwiększasz momentum już istniejących, zdefiniowanych pragnień.


Jak widzisz negatywne emocje są nie tylko nieodzownym elementem życia, są kołem zamachowym ewolucji, dlatego negatywne emocje są tak naprawdę pozytywną emocją, przez rolę jaką odgrywają. Negatywne emocje są przez większość ludzi nie pożądane, gdyż nie rozumieją oni absolutnie elementarnej, absolutnie kluczowej roli jaką one odgrywają w ewolucji wszystkiego. Gdyby ludzie wiedzieli czym są negatywne emocje, doceniliby ich rolę i zamiast pozwalać im przerodzić się w negatywne uczucie (uczucie jest emocją ze zwiększonym momentum) przyzwoliliby sobie pójść w stronę swoich pragnień. Ludzie grzęzną w bagnie negatywnych emocji i rzadko pozwalają sobie na pójście w stronę swoich pragnień.


Więc za każdym razem kiedy odczuwasz negatywne emocje przypomnij sobie po co tu jesteś, że jesteś tutaj, aby odczuwać, zradzać nowe pragnienia i dokładać swoją cegiełkę do wielkiego muru ewolucji wszystkiego. Przypomnij sobie jaką rolę ogrywają negatywne emocje i nie skupiaj się na nich, przyjmij je do wiadomości, doceń ich rolę i zajmij się czymś innym, co daje Ci przyjemność i podnosi Twoją wibrację, gdyż będąc w wyższej wibracji jesteś w komunikacji ze swoim inner being, który wyznacza Ci drogę do pragnień, które zrodziłeś odczuwając negatywną emocję.


Negatywne emocje bolą jak się na nich skupiasz. Skupiając się na nich dolewasz oliwy do ognia ich momentum. To oryginalne zdarzenie zrodziło nowe pragnienia i Twój inner being już się nimi zajmuje. Nie musisz mu przypominać, nie musisz wracać do tej tej emocji. Skup się na rzeczach, które dają Ci przyjemność, których używasz jako pretekst do czucia się lepiej, jako pretekst do przypomnienia sobie kim naprawdę jesteś. A źródłem wszystkiego jest miłość, Twoim źródłem też. Czując się fajnie, będąc w wyższej wibracji usłyszysz głos swojego inner being, który poprowadzi Cię do Twoich pragnień.


Daj sobie też czas, nie bądź bardzo wymagający wobec siebie. Z czasem coraz łatwiej będzie Ci dostrzec pozytywną rolę negatywnych emocji i tak dobrze opanujesz cały proces kreacji, że w przyszłości będziesz czuł ekscytację negatywną emocją, bo wiesz że prowadzi Cię ona do czegoś nowego, czegoś pięknego.


Pięknego dnia Ci życzę pełnego kreacji i uśmiechu.


Adam xx

 

Najbliższe warsztaty: 21.09 Dublin, 22.09 Londyn, 19.10 Frankfurt, 20.10 Poznań, 27.10 Gdańsk

 

1 Comment


Szukasz sposobu na wyśledzenie, gdzie znajduje się znak lokalizacja numeru telefonu za darmo? Można to zrobić na kilka różnych sposobów, a niektóre są lepsze od innych. Rzućmy okiem na różne dostępne metody. Jednym ze sposobów śledzenia lokalizacji numeru telefonu jest skorzystanie z witryny internetowej, takiej jak. Ta strona internetowa pozwala wprowadzić numer telefonu, a następnie pokaże, gdzie ten numer się znajduje. Korzysta z Map Google, aby pokazać adres, a także zawiera operatora telefonicznego dla tego numeru.

Like

Potrzebujesz pomocy? 

Poniżej znajdziesz różne formy rozmowy ze mną, 

Wszystkim polecam członkostwo w Klubie 44 gdyż nic tak nie przyspiesza twojego rozwoju jak regularna rozmowa. 

Spotkania

grupowe

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego pracując ze samum soba.  

Konsultacje

indywidualne

Najlepsze do rozmowy o konkretnym problemie, dylemacie, temacie czy decyzji.

Ultimate coaching

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego i dojście do szczęścia.

Członkostwo

Klubu 44

Najlepszy sposób na przyspieszenie swojego rozwoju osobistego i duchowego 

bottom of page