top of page

Nie masz czasu nie mieć czasu

Jak góry i niebo odbijają się w tafli wody, tak Twoje życie, Twoja rzeczywistość, jest odbiciem tego jak się czujesz, Twojego nastroju, Twoich wierzeń i może najważniejsze odbiciem Twojej częstotliwości wibracji. Dlatego nie ma bardziej efektywnej i szybszej metody na zmianę tego co doświadczasz, niż podniesienie swojej wibracji. Im bliżej jesteś wibracji swojego inner being, wibracji absolutnej, bezwarunkowej, najczystszej formy miłości, tym bardziej czujesz tą miłość, tym mniej szukasz jej na zewnątrz. I'm bardziej ja czujesz, tym bardziej kochasz siebie. I'm bardziej kochasz siebie, tym więcej miłości masz do zaoferowania innym. Będąc bliżej wibracji miłości patrzysz na świat oczami swojego inner being, i tak się zmienia Twoja percepcja, że każdy problem, który kiedykolwiek istniał, każde przeżyte "negatywne" doświadczenie, na którym tak się skupiasz, które chcesz naprawić, przestaje być problemem i staje się błogosławieństwem. I'm bliżej będziesz wibracji swojego inner being, tym bardziej doceniasz wszystko co się zadziało w Twoim życiu, bo wszystko to: A/ doprowadziło Cię do tego momentu w którym jesteś, tu i teraz B/ pozwoliło Ci zrodzić tyle nowych pragnień, że życia Ci nie starczy, żeby je wszystkie zamanifestować, C/ sprawiło, że jesteś tym kim jesteś, absolutnie unikalną osobą, której nowe pragnienia przyczyniają się, dokładają się do ewolucji wszystkiego.

Więc jak widzisz nie ma nic ważniejszego, niż bycie w wyższej wibracji. Znajdź czas na relaks, znajdź czas na drzemkę, znajdź czas na jogę, znajdź czasu na medytacje, znajdź czas na seks, znajdź czas na jogging, znajdź czas na słuchanie muzyki, znajdź czas na cokolwiek co daje Ci przyjemność, bo każda sekunda spędzona na przyjemności to jest sekunda, w której nie podlewasz chwastów w swoim ogrodzie życia. I jak myślisz, że nie masz czasu, to chcę Ci powiedzieć, że nie masz czasu nie mieć czasu, bo każda minuta, a wystarczy ich 15 dziennie, spędzona na podnoszeniu swojej wibracji zaoszczędzi Ci godziny wysiłku, analizowania, roztrząsania, zagubienia, dylematów etc., bo w wyższej wibracji osiągasz taką, klarowność, że brakuje mi słów, żeby ją opisać.

Pięknego piątku życzę. Daj znać jak Ty podnosisz swoją wibracje pamiętając, że nie ma właściwej metody, są tylko te które dają nam mniej lub więcej przyjemności. ⠀⠀ #szczęście #przebudzeniemocy #rozwojosobisty #innerbeing #medytacja #emocje #milosc #pozytywnewibracje #radość #spokojnie #spelnienie #prawoprzyciągania #marzenia #satysfakcja #świadomość #selflove

Comentários


Potrzebujesz pomocy? 

Poniżej znajdziesz różne formy rozmowy ze mną, 

Wszystkim polecam członkostwo w Klubie 44 gdyż nic tak nie przyspiesza twojego rozwoju jak regularna rozmowa. 

Spotkania

grupowe

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego pracując ze samum soba.  

Konsultacje

indywidualne

Najlepsze do rozmowy o konkretnym problemie, dylemacie, temacie czy decyzji.

Ultimate coaching

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego i dojście do szczęścia.

Członkostwo

Klubu 44

Najlepszy sposób na przyspieszenie swojego rozwoju osobistego i duchowego 

bottom of page