top of page

2. Trzy pytania, które decydują o całym Twoim życiu.

Odpowiedź na te trzy pytania jest korzeniem wszystkich twoich wierzeń. Odpowiedź na te trzy pytania albo cię uwalnia, dodaje skrzydeł, albo cię ogranicza, podcina je.


Każdy ma swoją własną prawdę i spojrzenie na rzeczywistość. Każdy ma swoje własne doświadczenia, przekonania i perspektywy, które kształtują nasze sposoby myślenia i postrzegania rzeczy. Wierzenia, które stoją za każdą twoją czynnością, opinią lub decyzją, często pochodzą z różnych źródeł, takich jak rodzina, przyjaciele, kultura, religia i media. Często są one przekazywane z pokolenia na pokolenie i stają się integralną częścią twojej tożsamości. Inne wierzenia mogą być oparte na twoich osobistych doświadczeniach i przemyśleniach.


Nasze myśli mają swoje źródło w naszych wierzeniach. Są one jak liście na drzewie, które wyrastają z gałązki, która to wyrasta z większej gałęzi, ta z kolei wyrasta z konara itd. Całe twoje drzewo wierzeń wyrasta z korzenia i to od korzenia wszystko się zaczyna. Takim korzeniem wszystkich twoich wierzeń jest odpowiedź na najbardziej fundamentalne pytania, które człowiek może sobie zadać.


Chcesz poczytać więcej?

Subskrybuj www.adamalexander.org, aby czytać dalej ten post.

Subskrybuj
0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Potrzebujesz pomocy? 

Poniżej znajdziesz różne formy rozmowy ze mną,  Wszystkim polecam członkostwo w Klubie 44 gdyż nic tak nie przyspiesza twojego rozwoju jak regularna rozmowa. 

Spotkania

grupowe

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego pracując ze samum soba.  

Konsultacje

indywidualne

Najlepsze do rozmowy o konkretnym problemie, dylemacie, temacie czy decyzji.

Ultimate coaching

Najlepszy sposób na przyspieszenie rozwoju osobistego i dojście do szczęścia.

Diagnoza braku szczęścia

Najlepsze narzędzie do zdefiniowania własnej ścieżki życia, odkrycia tego co cię naprawdę kręci.

Członkostwo

Klubu 44

Najlepszy sposób na przyspieszenie swojego rozwoju osobistego i duchowego 

bottom of page