#PRAWDA

Wibracja twoich myśli i twoja wibracja są tożsame.

Twój system emocjonalny interpretuje wibrację twojego mentalnego ciała, która zawsze będzie równa częstotliwości wibracji myśli, na których teraz się skupiasz.

Wszystko jest energią i wszystko jest wibracją, Ty też. Jak już wiesz masz pięć fizycznych zmysłów: wzrok, słuch, dotyk, zapach i smak. Istotne jest to, że każdy z tych twoich zmysłów tłumaczy trochę inną częstotliwość wibracji. Większość z nas nie potrafi posmakować koloru, nie potrafi usłyszeć obrazu czy zobaczyć dźwięku. Częstotliwość wibracji, w której się znajdujesz, jest odbierana przez twoje zmysły i każdy z tych zmysłów ma swój zakres wibracji w którym się specjalizuje. Łatwo jest nam to zrozumieć, bo potrafimy to sobie wyobrazić. Postępy naukowe również nie pozostawiają wątpliwości, że wszystko jest wibracją. Będąc na koncercie, jak stoisz blisko głośnika, to możesz tą muzykę fizycznie wręcz poczuć jako dotyk, nie tylko ją usłyszeć. To, że dźwięk jest falą, która wibruje na danej częstotliwości nie jest dla ciebie trudne do ogarnięcia.

Chciałbym ci jednak powiedzieć, że ten zakres wibracyjny, to pasmo wibracji które jesteśmy w stanie zinterpretować naszymi fizycznymi zmysłami to jest promil tego, co wibracyjnie istnieje. 99% tego, co istnieje wibracyjnie nie jesteśmy w stanie zinterpretować swoimi zmysłami. Ale masz jeszcze jeden zmysł, który nie jest wprawdzie fizycznym zmysłem, ale wiesz, że go masz, bo możesz go poczuć i tym szóstym zmysłem jest twój system emocjonalny, który nie robi nic innego niż interpretowanie częstotliwości wibracji twoich myśli, bo wszystko w tym wszechświecie jest energią i wibracją. Podobnie jak z kolorami – czerwony różni się od niebieskiego niczym innym niż częstotliwością wibracji – tak myśli, które myślimy też mają swoją wibrację i mają swoją energię.

W tematach duchowo-przebudzeniowych dużo się mówi o wibracji, niskiej i wysokiej, mówi się o niskiej energii, o wysokiej energii, czasami się mówi o wampirach energetycznych i to jest bardzo dużo haseł. Ja chciałbym ustalić co dokładnie mam na myśli mówiąc „twoja wibracja”, bo jest to kluczowe w tematach tworzenia własnej rzeczywistości, kluczowe w temacie komunikacji z własnym inner being i absolutnie kluczowe w temacie emocji. Twoje fizyczne ciało jest tylko wehikułem dla ciebie, jest tylko pojazdem, jest tylko pojemnikiem dla ciebie, twoje ciało nie jest tobą. Jak w wypadku samochodowym stracisz dwie ręce i dwie nogi to nie ujmuje się ciebie o 40%, ty dalej jesteś sobą. Mentalne ciało natomiast to jest twój umysł, to jest zbiór wszystkich twoich przekonań, wierzeń, przywiązań, doświadczeń, wspomnień, pragnień, obaw. Wszystko to co wydarza się w twojej mentalnej rzeczywistości to jesteś prawdziwy ty. I to twoje „mentalne ty”, jak wszystko w tym wszechświecie, też ma swoją wibrację i ta wibracja zależy przede wszystkim od myśli, na której w tej chwili się skupiasz, bo skoro myśl ma swoją wibrację, ma swoją konkretną częstotliwość, ty skupiając się na tej myśli jesteś na tej samej częstotliwości.

Im wyższa jest częstotliwość wibracji, tym wyższa wibracja i umówmy się, że „niska” i „wysoka” wibracja to jest skrót myślowy, bo mówiąc „niska wibracja” mamy na myśli wibrację o niskiej częstotliwości czyli odległość pomiędzy górką i górką lub dołkiem i dołkiem na tej fali sinusoidalnej obrazującej wibrację jest duża. Niska częstotliwość polega na tym, że tych cykli w jakimś czasie po prostu jest mniej. W wysokiej wibracji jest ich znacznie więcej więc odległości między górkami jest znacznie mniejsza.

Skoro myśl jest na konkretnej częstotliwości, ty myśląc daną myśl dostrajasz się do częstotliwości tej konkretnej myśli. To trochę jak z odbiornikiem radiowym. Wyobraź sobie, że są cztery różne stacje radiowe, jak chcesz usłyszeć konkretną stację radiową to musisz dostroić swój odbiornik, to twoje mentalne ciało, do konkretnej częstotliwości różnych fal. Sam ten proces nie jest skomplikowany, dziś wszystko jest cyfrowe więc klikasz tylko guzik i masz konkretną stację, ale 20 lat temu miałeś gałkę i tą gałką dostrajałeś częstotliwość odbiornika do częstotliwości sygnału, który nadaje różne stacje. I teraz wyobraź sobie, że to twoje mentalne ciało jest tym twoim radiowym odbiornikiem i dostraja się do częstotliwości konkretnych myśli. Jeżeli skupiasz się na jakiejś myśli, to dostrajasz swoje mentalne ciało do konkretnej częstotliwości danej myśli. Twoja wibracja zawsze będzie równa wibracji myśli, na których się skupiasz. Każda z tych myśli ma swoją częstotliwość, im ta częstotliwość jest niższa, im tych cykli jest mniej, tym niższa wibracja danej myśli, im jest ich więcej, tym ona jest wyższa. Twoja wibracja, ta wibracja twojego mentalnego ciała będzie równa wibracji myśli, na której się w tej chwili skupiasz. Im ta częstotliwość wibracji jest wyższa, tym się lepiej czujesz, im jest niższa, tym się gorzej czujesz, bo ten szósty zmysł który masz interpretuje tą częstotliwość wibracji twojego mentalnego ciała i tłumaczy ją w uczucie, pozwala ci ją odczuć. Dlatego jak się czujesz fajnie to jesteś w wysokiej wibracji, jak się czujesz nie fajnie to jesteś w niskiej wibracji, bo nie można dostroić się do częstotliwości jednego radia i słuchać innego. Jest to o tyle kluczowe, że myśl na której się skupisz to jest myśl na częstotliwości której wibrujesz, nie ma żadnych wyjątków od tego.

Podsumowując - wszystko jest energią i wszystko jest wibracją. Masz pięć fizycznych zmysłów, które interpretują raptem promil tego wibracyjnego świata, interpretuje je w twoje fizyczne doświadczenie. Tym niefizycznym szóstym zmysłem jest twój system emocjonalny, który nie robi nic innego jak interpretuje twoją wibrację, wibrację twojego mentalnego ciała. Wibracja twojego mentalnego ciała zawsze będzie równa częstotliwości wibracji myśli, na których teraz się skupiasz. Nie możesz być w wysokiej wibracji i skupiać się na myślach o niskiej wibracji, nie możesz być w niskiej wibracji i skupiać się na myślach o wysokiej wibracji, więc twoja wibracja zawsze będzie tożsama z wibracją myśli na której w tej chwili się skupiasz. „W tej chwili” to wyrażenie-klucz, bo wibracja zawsze będzie w danej sekundzie, w danym temacie.

Znasz kogoś kto mógłby skorzystać z informacji zawartej w tym materiale?

Jeżeli zauważysz błąd na stronie lub coś się nie formatuje tak jak powinno  daj mi znać pisząc na adres: contact@adamalexander,org

Każdy ma swoją ściężkę

Zapoznaj się z moją receptą na prawdziwe szczęście.

Każdy ma swoją prawdę

Poznaj moją prawdę na temat tego, kim naprawdę jesteś.

Każdy kiedyś się przebudzi

Przebudzenie to nie wyścig. Szczęście jest najważniejsze.

Wszystko wymaga precyzji

Rozmowa o duchowości

wymaga precyzji i klarowności.