STAY HAPPY

Set your life on fire. Seek those who fan your flames.
Jalaluddin Rumi

Pozostań na swoją ścieżce radości , spełnienia i satysfakcji.

Avenir Light to stylowa czcionka, preferowana przez projektantów. Przejrzysta, idealna dla tytułów i paragrafów.

#1 /  DECYZJA

Wiem, że brzmi to banalnie, ale żeby być szczęśliwym trzeba świadomie podjąć taką decyzję. Stań przed lustrem, spójrz sobie głęboko w oczy i zaafirmuj: Od dziś chcę być szczęśliwy. Dziś chcę wejść na ścieżkę spełnienia i satysfakcji.

Bridge Over River
twisted path.jpg

#2 / AKCEPTACJA

Akceptacja ścieżki, jaka pokręcona by ona nie była, jaka usiana przeszkodami by ona nie była, jak bardzo byś na niej cierpiał, ścieżka to zbudowała ciebie. Pozwoliła ci zdefiniować ogrom pragnień. Jednak, aby zrobić krok w ich kierunku, musisz zaakceptować swoją przeszłość, przestać obwiniać siebie i innych i zacząć patrzeć przed siebie. Bo wszytko czego chcesz jest przed tobą.

#3 / POZNAJ PRAWA WSZECHŚWIATA

Żyjemy w fizycznej czasoprzestrzeni, jednak to co widzisz, słyszysz, dotykasz, smakujesz to niecały 1% tego co istnieje. Fizyczność jest manifestacją energii. Prawie sto lat Einstein powiedział "Everything is energy and that's all there is to it. Match the frequency of the reality you want and you cannot help but get that reality."

universe.jpg
lotus flowe.jpg

#4 Podnieś swoją wibrację

Wiedząc już, że wszystko jest energią i wszystko jest wibracją. Poznaj techniki podniesienia swojej wibracji, gdyż wyższa wibracją skutkuje nie tylko pozytywnymi emocjami, lecz przyciąga i manifestuje pragnienia od tych najmniejszych do tych największych.

Niezależnie od tego, jakie czekają na Ciebie wyzwania, możesz zawsze liczyć na mnie. Jestem tu dla Ciebie, w konstruktywny sposób przeprowadzę Cię przez proces zmiany.
Możesz skorzystać z mojej pomocy w ramach poniższych formatów:

Wszelkie prawa zastrzeżone.

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter