top of page
Jedynym źródłem szczęścia jest bycie prawdziwie sobą

#SZCZĘŚCIE
 

#SZCZĘŚCIE

Każdy chce i każdy może być szczęśliwy.  Większość ludzi nie jest szczęśliwa, bo nie pozwala sobie być sobą, nie podąża swoją unikalną ścieżką radości i spełnienia. Kiedy patrzysz na innych, kopiując ich ścieżkę, idąc za nimi krok w krok nie odczujesz satysfakcii z życia. Szczęście można osiągnąć wyłącznie idąc swoją własną, unikalną ścieżką radości i spełnienia.

Nie wiesz gdzie jest twoja ścieżka? Nie pozwalasz sobie iść swoją ścieżką? Nie umiesz się trzymać swojej ścieżki?  Zapoznaj się z moją receptą na szczęście. Okryj unikalnie twoją wyspę szczęścia, obierz na nią kurs i zacznij się do niej przybliżać.

Zapoznaj się z moją
receptą na #SCZĘŚCIE

#PRAWDA

Nie musisz znać prawdy, żeby być szczęśliwym, ale zrozumienie tego w jakim żyjesz wszechświecie, jaka jest twoja w nim rola i na jakich mechanizmach on się opiera przyśpieszy proces osiągania szczęścia i uczyni go bardziej bezwarunkowym.

Zrozumienie kim jesteś i po co tu jesteś jest fundamentem większości twoich wierzeń. Daje wolność, Daje moc.. Daje radość.

Nie wiesz kim jesteś? Nie wiesz po co tu jesteś? Nie możesz odnaleźć sensu życia?

Nie wiesz co ma największy wpływ na twoją rzeczywistość? Zapoznaj się z moją prawdą i kto wie, może kiedyś stanie się ona twoją prawdą.

Każdy ma  swoją prawdę. To jest moja  #PRAWDA 

#PRZEBUDZENIE

Wiele osób myli przebudzenie z duchowością. Każdy, bez wyjątku, jest istotą duchową. Przebudzenie to proces dochodzenia do prawdy. Proces, w którym wszelkie nakazy, zakazy i rytuały mogą wręcz spowolnić cię na drodze do przebudzenia, zamiast ją przyspieszyć. Nie musisz być przebudzonym, żeby być szczęśliwym, ale nie może nie być szczęśliwym będąc przebudzonym.

Czujesz się zagubiony w nadmiarze różnych rytuałów, sposobów, nowych koncepcji, które mają ci pomagać w twoim przebudzeniu? Przebudzenie jest procesem obalania swoich negatywnych wierzeń i nie ma żadnego związku z żadnymi rytuałami.

#PRZEBUDZENIE to zrozumienie kim  jesteś

Biblioteka Wiedzy

Wyszukiwarka tematów

Wszystkim materiałom 

wideo towarzyszy artykuł, przez co łatwo można wyszukiwać tematy

w nich poruszane. 

Niepublikowane rozmowy

Duża część biblioteki to nigdzie indziej nie publikowane  nagrania z warsztatów i innych rozmów. 

Wszystko w
jednym miejscu

Biblioteka jest jedynym całościowym zbiorem wszystkich moich nagrań autorskich oraz innych rozmów i wykładów.

Ciągła ewolucja zawartości

Nowe materiały dodawane są do zbioru biblioteki regularnie. Możesz włożyć swój wkład w jej rozwój zadając mi pytanie.

Inspiracja
bottom of page