top of page
WIEDZA

Dowiedz się, kim naprawdę jesteś.

#SZCZĘŚCIE

Każdy chce i każdy może być szczęśliwy.  Większość ludzi nie jest szczęśliwych, bo nie pozwalają sobie być sobą, nie podążają swoją unikalną ścieżką radości i spełnienia. Szczęście to ogólna satysfakcja z różnych, ważnych dla ciebie,  aspektów życia, które sam definiujesz.

palmy.png

Nie wiesz, gdzie jest twoja ścieżka? Nie pozwalasz sobie iść swoją ścieżką? Nie umiesz się trzymać swojej ścieżki?  Zapoznaj się z moją receptą na szczęście. Okryj unikalnie twoją wyspę szczęścia, obierz na nią kurs i zacznij się do niej przybliżać.

#PRAWDA

Zrozumienie kim jesteś i po co tu jesteś, jest fundamentem większości twoich wierzeń. Daje ci wolność, daje ci moc, daje ci radość. Dowiedz się, w jakim żyjesz wszechświecie, jaka jest twoja w nim rola i na jakich mechanizmach  się opiera a  przyśpieszysz proces dochodzenia do szczęścia.

palmy.png

Nie wiesz kim jesteś? Nie wiesz po co tu jesteś? Nie możesz odnaleźć sensu życia?Nie wiesz co ma największy wpływ na twoją rzeczywistość? Zapoznaj się z moją prawdą i kto wie, może kiedyś stanie się ona twoją prawdą.

#PRZEBUDZENIE

Przebudzenie to proces dochodzenia do prawdy, do miłości, do swojej boskości. Proces, w którym, łatwo się zgubić w gąszczu nakazów, zakazów i rytuałów.. Przebudzenie to najszybsza droga do prawdziwego, bezwarunkowego szczęścia.

palmy.png

Czujesz się zagubiony w nadmiarze różnych rytuałów, sposobów, nowych koncepcji? Przebudzenie jest procesem obalania negatywnych wierzeń i dochodzenia do prawdy o sobie i swojej boskości,

BIBLIOTEKA

Biblioteka jest jedynym, całościowym zbiorem wszystkich moich nagrań autorskich oraz innych rozmów i wykładów. 

Biblioteka jest narzędziem do pracy nad samym sobą, oraz do zgłębiania konkretnych tematów. Jest polecanym narzędziem dla początkujących.

palmy.png
  • zawiera niepublikowane wcześniej rozmowy

  • zawiera nagrania ze spotkań dla członków SILVER i GOLD.

  • pozwala wyszukiwanie tematów rozmów.

  • pozwala na przeglądanie skatalogowanych treści.

szczęście
prawda
pzbudzenie

Najnowsze video na YouTube