top of page
Witaj

Cieszę się, że tutaj  jesteś.
Witaj

Cieszę się, że jesteś tutaj z nami. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś wartościowego dla siebie.

Moja strona to miejsce, w którym znajdziesz informacje o tym, jak pracować nad swoim szczęściem. Znajdziesz tutaj dużo nowych wartościowych treści, narzędzi i różnych form kontaktu ze mną.

Szczęście to stan umysłu, który można osiągnąć dzięki pracy nad sobą. Nie jest to coś, co przychodzi samo, ale coś, co trzeba pielęgnować i rozwijać. Oczywiście, w życiu każdego człowieka zdarzają się trudne chwile, ale to nie oznacza, że nie można być szczęśliwym. Szczęście to nie stan beztroski, ale stan spokoju i satysfakcji z życia.

Zachęcam do zapoznania się z moją stroną i jak jesteś tutaj po raz pierwszy polecam rozpoczęcie pracy nad sobą w poniższej kolejności. Wierzę, że znajdziesz tu coś, co pomoże Ci w pracy nad własnym szczęściem. 

1. Poznaj moja filozofię życia

Zapoznaj się z moją filozofią życia. Poznaj moją receptę na prawdziwe szczęście, odkryj kim naprawdę jesteś, po co tutaj jesteś i najważniejsze, kto kreuje twoją rzeczywistość. Żyjesz w świecie energii i wibracji, w którym cała moc jest tylko z tobą i zawsze z tobą..   

Nie jesteś tu po to, żeby cierpieć.

2. Obserwuj mnie

Obserwuj mnie w mediach społecznościowych gdzie regularnie przypominam kim jesteś, po co tu jesteś i jak proste jest życie.

3. Zadawaj pytania

Nic tak nie przyspiesza rozwoju osobistego jak pytania. Każde twoje pytanie jest ważne, gdyż odpowiedź na nie pozwala zrobić ci krok do przodu. Pytanie możesz zadać na wiele sposobów. Kliknij poniżej po więcej szczegółów. 

4. Włącz się

Włącz się w projekt AdamAlexander.org nie tylko przez zadawanie pytań, ale także dołączenie do grupy dyskusyjnej na WhatsApp, sugerowanie treści programów, dzielenie się swoim talentem, 

5. Dołącz do Klubu 44

Sama wiedza niczego nie zmienia, Dołącz do Klubu 44 i uzyskaj dostęp do sekcji praktyka i nielimitowanych spotkań online. Nie ma większej satysfakcji, niż bezpośrednia rozmowa na tematy dla ciebie najważniejsze. 

7. Konsultacje i coaching

Jeżeli zidentyfikujesz jakiś obszar w którym potrzebujesz doraźnego lub bardziej trwałego wsparcia rozważ konsultacje lub coaching. 

Najnowsze video na YouTube

Ostatnio dodane
Ten kanał pojawi się wkrótce!

Najnowsze na Instagramie

bottom of page