top of page
Włącz się
 


Włącz się w tworzenie projektu.

Dołącz do mnie na WhatsApp

Zadaj mi swoje

pytania

Podizel się

swoim telentem

Zostań członkiem KLUB 44

Sand Dunes

Dołącz do mnie na WhatsApp

​Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, to zaufaj swojemu instynktowi i wyślij je do mnie. Bądź odważny w swoim pytaniu, nie bój się zadawać trudnych pytań, jeżeli  pytanie jest ważne dla ciebie, jest też ono ważne dla mnie. Postaraj się jak najbardziej pełnie i konkretnie zadać swoje pytanie. 

Zanim zadasz swoje pytanie przeszukaj bibliotekę dostępnych rozmów

Napisz do mnie

na WhatsApp 

Napisz do mnie prywatnie jak masz jakieś pytanie,  sugestię, chcesz się czymś podzielić. Zapisz numer w kontaktach jak chcesz, żebym mógł się z Tobą kontaktować.
 
Napisz do mnie na  WhatsApp klikając link poniżej

Grupa dyskusyjna
WŁĄCZ SIĘ

Dołącz do grupy dyskusyjnej gdzie każdy może zadawać pytania i dzielić się tym co go inspiruje, co pomaga w jego rozwoju. 
 
Dołącz do mnie na WhatsApp klikając link poniżej

Beach Waves

Zadaj mi pytanie | #ZapytajAdama

Zachęcam do zadawania pytań! Jestem tu, aby pomóc Ci wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące Twoich rozmów, wykładów i warsztatów. Nie wahaj się, pytaj śmiało, a ja postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania, żebyś zyskał nową wiedzę i pewność!

Zadawaj pytania

Zadaj mi pytanie tagując mnie w poście na Facebooku lub Instagramie  @AdamAlexanderPL.

Możesz też użyć hashtag #ZapytajAdama. Możesz, takjak ja, obserwować ten hasztag i zobaczyć pytania innych osób.

#ZapytajAdama

Codziennie (Pn - Pt) o 10:00PL będę dla was dostępny na żywo. Każdy może przyjść i zadać pytania lub połączyć się na żywo.

Wycinki najciekawszych rozmów będą publikowane w max. 3 minutowej  serii #ZapytajAdama

Szukaj odpowiedzi

Przejdź do biblioteki, która jest zbiorem rozmów z warsztatów spotkań, wpisów na blogu i publicznych publikacji. 

Biblioteka jest indeksowana, tak aby łatwo można było znaleźć rozmowę, która nas interesuje.

Sand Dunes

Podziel się swoim talentem

Dziel się z innym swoją pasją i talentem. 

Wiele osób ma problem ze zdefiniowaniem tego co ich wołało, co daje im radość. Dzieląc się swoją pasją inspirujesz innych i pozwalasz im wesprzeć cię na twojej drodze.

Wesprzyj innych
w ich 
projektach

Wierzę, że każdy ma wyjątkowy talent, którym warto podzielić się ze światem. Jako Life Coach specjalizuję się w pomaganiu indywidualnym osobom w realizowaniu ich pasji i urzeczywistnianiu marzeń. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają odkrywać swoje pasje, czy szukają wsparcia w zrobieniu kolejnego kroku, zapraszam cię do wsparcia ich w drodze do osiągnięcia pełnego potencjału!

Zgłoś swój talent
swoją pasję

Czy jesteś gotowy podzielić się swoją pasją ze światem? . Jestem głęboko przekonany, że każdy może wnieść coś wyjątkowego – talent, którym może się podzielić, perspektywę do zaoferowania.  Dzięki wsparciu naszej społeczności pewność siebie, dzięki której uwolnisz swój pełny potencjał.

Pamiętaj,  że jesteś darem dla tego świata!

Image by Louis Hansel

Łukasz

Muzyka

Muzyka była we mnie i ze mną od zawsze. Mając zaledwie kilka lat chwytałem za instrumenty i próbowałem na nich grać. Stworzyłem swoją pierwsza autorską piosenkę mając 14 lat. Dwa lata później otrzymałem propozycję od wydawnictwa. Niestety moi rodzice nie zgodzili się na to, abym podążał tą drogą. Poddałem się. Do tworzenia wróciłem po 20 latach. Nie patrzę jednak wstecz. Mam plany i marzenia, które nadchodzą do mnie, czuję to. Jeżeli na świecie znajdzie się chociaż jedna osoba, która pokocha moją muzykę to będzie dla mnie największa radość.

Pierniki ozdobne

Kiedy siadam do tworzenia moich ciach znika cały świat, zapominam o smutkach dnia, cały świat zewnętrzny może gonić, a ja jestem w swoim cudownym świecie słodkości, dzięki temu rozwijam się , nie tylko twórczo co zauważyłam patrząc na swoje pierwsze torty ale także dojrzałam dzięki tej pasji do zauważenia w sobie wartości , podniosło to znacznie moje poczucie wartości, otwarłam się na ludzi, stałam się radośniejsza odważniejsza i zaczęłam lubić "dawać" to co moje bo kiedyś miałam z tym trudność, uwielbiam tworzyć niepowtarzalne torty i ciastka i zauważać, że nie tylko mi sprawia to radoche ale osoby które zamawiają moje wytwory zadowolone wracają  i dzielą się bardzo pozytywnymi opiniami wtedy serce jeszcze bardziej mi rośnie

418733342_122149207784028531_5790142766908776358_n.jpg
  • Instagram
  • Facebook

Sylwia

Abstract Painting

Twoje imię

?

To miejsce jest dla Ciebie!

bottom of page