top of page
WYDARZENA

Nie ma dla mnie nic bardziej satysfakcjonującego, niż rozmowa z prawdziwymi ludźmi o ich prawdziwych wyzwaniach, problemach, pragnieniach. Nie chcę rozmawiać sam ze sobą. Chcę rozmawiać z tobą na tematy dla ciebie ważne, dlatego zachęcam cię do włączenia się w budowę treści na tej stronie i na kanałach społecznościowych.

#WŁĄCZ SIĘ

Dołącz do mnie na WhatsApp

Chcę mieć wpływ na tematy odcinków. Chcesz mieć wpływ na kierunek rozwoje projektu? Chcesz wziąć udział w testowaniu nowych narzędzi do pracy nad sobą? Chcesz być na bieżąco z całą moją działalnością?
 
Dołącz do mnie na WhatsApp

klikając link lub skanując kod QR

WhatsApp QR code.jpg

Sugeruj  tematy odcinków

Zaproponuj temat odcinka. Nic nie daje mi większej satysfakcji, niż rozkminianie prawdziwych życiowych dylematów.
 
Jeżeli masz jakiś dylemat w życiu, jeżeli nad czym się zastanawiasz, coś nie do końca ma dla ciebie sens, oglądasz nagrania innych i masz wątpliwości lub po prostu masz pytanie, to chcę, żebyś się do mnie odezwał.
​​
W formularzu obok prześlij mi swoje pytania. Jak będę miał dodatkowe pytania odnośnie twojego pytania, to odezwę się, pisząc maila. Możesz też zawsze wysłać mi wiadomość na WhatsApp - link powyżej.

Zaproponuj temat odcinka

Dziękuję za zgłoszenie

Weź udział w spotkaniach online

Weź udział w regularnych spotkaniach online w czasie których każdy ma swoje 5 minut na rozmowę na tematy dla niego najważniejszy. 

Każdy może wziąć udział w spotkaniu. Wystarczy dołączyć do mnie na WhatsApp klikając poniższy link:

http://bit.ly/3XGkkI9

Wesprzyj kanał YouTube i oglądaj nagrania ze spotkań online

Wesprzyj projekt i pomóż mi sfinansować studio, które pozwala mi na częstsze publikacje.

Kaddy wspierający otrzyma dostęp do nagrań spotkań online na których zgłębiamy poruszane w emitowanych odcinkach tematy.

Na YouTube znajdziesz dwa różne poziomy wsparcia: Silver i Gold. Na tą chwilę niczym się one nie różnią. Jak możesz wesprzeć projekt na poziomie Gold to super, Jak nie możesz to wesprzyj na poziomie Silver.

Aby wesprzeć kanał YouTube kliknij poniższy link:

http://bit.ly/3FKmu21

YouTube join me.jpg