#PRAWDA

#PRAWDA to odpowiedź na najbardziej fundamentalne pytania odnośnie boga, sensu życia, natury wszechświata, tego kim jesteśmy i po co tu jesteśmy. Pytania, które ludzkość zadaje sobie o zarania dziejów. Większość z nas nigdy się nie zastanawia nad swoją prawdą, a każdy jakąś ma.

Nikt nie doświadcza absolutnej rzeczywistości taką jaka ona. Wszystko co obserwujesz, wszystko czego doświadczasz, wszystko co czujesz jest wynikiem twojej percepcji, tego jak ty patrzysz na świat. Percepcja jest jak filtr na instagramie, zmienia kolor zdjęcia czy video. To przez jaki filtr patrzysz na świat decyduje o tym jak go widzisz. 

Twoja prawda, twoja odpowiedź na najbardziej fundamentalne pytania ma ogromny wpływ na twoją percepcję. Twoja prawda jest twoim filtrem.  Poniżej możesz zapoznać się z moją prawdą. Nie musi być ona twoją prawdą, ale żeby być prawdą musi ona odpowiedzieć na wszystkie fundamentalne pytania.

MOJA ODPOWIEDŹ NA NAJBARDZIEJ FUNDAMENTALNE PYTANIA

1. Natura Wszechświata

Zrozum, że świat w którym żyjesz jest bardziej wibracyjny niż fizyczny i wszystko zacznie mieć sens,

BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png

2. Kim jestem?

Twoje wieczne ty, twoja esencja, twoje jestestwo też jest bardziej wibracyjne, niż fizyczne

BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png

3. Po co tu jestem?

Odkrycie sensu życia jest bardzo uwalniające. Nagle wiesz, że wszystko zawsze na dobre ci wychodzi

BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png

4. Kto kreuje moją rzeczywistość?

Kto ma wpływ na to czego doświadczam? Czy moja wola jest ważniejsza od woli boga? Kto kreuje moją rzeczywistość?

BIG YELLOW FRAME.png

Wsparcie

Nigdy nie jesteś sam. Zawsze znajdziesz ludzi wokół siebie, którzy mają pytania podobne do twoich.

Czasami na drodze do prawdy i bezwarunkowego szczęścia nie wszystko jest zrozumiałe. Czasem wręcz padamy ofiarą klęski urodzaju. Niezliczona liczba książek, rytuałów, metod, kursów, często zaprzeczających sobie nawzajem, w najlepszym wypadku jest przystankiem na twojej drodze do prawdy i bezwarunkowego szczęścia. Przystankiem, który może cię spowalniać, gdyż jedyna trwała zmiana w twoim życiu wiąże się z obalaniem negatywnych wierzeń. Nie da się tego zrobić po lekturze książki czy weekendowym kursie. Dlatego jestem bardziej zwolennikiem regularnych spotkań niż jednorazowych kursów. Poniżej znajdziesz listę dostępnych formatów, w ramach których możemy ze sobą rozmawiać. Nie chciałbym, aby pieniądze były przeszkodą, więc będzie możliwość bezpłatnych spotkań raz na cztery tygodnie.

SPOTKANIA ONLINE

COACHING ONLINE

PRYWATNE KONUSLTACJE