top of page
WYSOKA WIBRACJA

Kaddy rodzi się w wibracji absolutnej miłości. Dorastając adoptujemy wierzenia naszego otoczenia, które nie tylko obniżają naszą wibrację, ale powodują że zapominamy  że w ogóle mamy swoją wibracje. 

Zrozum naturę swojej wibracji
Coaching
Zrozum naturę swojej wibracji

PODNIEŚ SWOJĄ WIBRACJĘ

Każdy chce i każdy może być szczęśliwy.  Większość ludzi nie jest szczęśliwa, bo nie pozwala sobie być sobą, nie podąża swoją unikalną ścieżką radości i spełnienia. Kiedy patrzysz na innych, kopiując ich ścieżkę, idąc za nimi krok w krok nie odczujesz satysfakcji z życia. Szczęście można osiągnąć wyłącznie idąc swoją własną, unikalną ścieżką radości i spełnienia.

Nie wiesz gdzie jest twoja ścieżka? Nie pozwalasz sobie iść swoją ścieżką? Nie umiesz się trzymać swojej ścieżki?  Zapoznaj się z moją receptą na szczęście. Okryj unikalnie twoją wyspę szczęścia, obierz na nią kurs i zacznij się do niej przybliżać.

PROJEKTY I KURSY ONLINE

Nie musisz znać prawdy, żeby być szczęśliwym, ale zrozumienie tego w jakim żyjesz wszechświecie, jaka jest twoja w nim rola i na jakich mechanizmach on się opiera przyśpieszy proces osiągania szczęścia i uczyni go bardziej bezwarunkowym.

Zrozumienie kim jesteś i po co tu jesteś jest fundamentem większości twoich wierzeń. Daje wolność, Daje moc.. Daje radość.

Nie wiesz kim jesteś? Nie wiesz po co tu jesteś? Nie możesz odnaleźć sensu życia?

Nie wiesz co ma największy wpływ na twoją rzeczywistość? Zapoznaj się z moją prawdą i kto wie, może kiedyś stanie się ona twoją prawdą.

COACHING ONLINE

Wiele osób myli przebudzenie z duchowością. Każdy, bez wyjątku, jest istotą duchową. Przebudzenie to proces dochodzenia do prawdy. Proces, w którym wszelkie nakazy, zakazy i rytuały mogą wręcz spowolnić cię na drodze do przebudzenia, zamiast ją przyspieszyć. Nie musisz być przebudzonym, żeby być szczęśliwym, ale nie może nie być szczęśliwym będąc przebudzonym.

Czujesz się zagubiony w nadmiarze różnych rytuałów, sposobów, nowych koncepcji, które mają ci pomagać w twoim przebudzeniu? Przebudzenie jest procesem obalania swoich negatywnych wierzeń i nie ma żadnego związku z żadnymi rytuałami.

Projety
wysoka wibracja

Podnieś swoją wibrację

Już wkrótce

Coaching grupowy i indywidualny

SPOTKANIA GRUPOWE

Od ponad 2 lat regularnie spotykam się z członkami Klubu 44. W ramach co tygodniowych spotkań omawiamy wiele różnych tematów poruszanych przez uczestników.

Wiele się można nauczyć, wiele można zrozumieć słuchając innych. Nic bardziej nie uczy niż prawdziwe dylematy prawdziwych ludzi.  Wesprzyj mój kanał YouTube i weź udział w spotkaniu. 

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Prywatność jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Ci, którzy nie chcą poruszać pewnych tematów publicznie mogą umówić się na konsultację indywidualną.

Konsultacje indywidualne odbywają się online na platformie Google Meet w wybranym przez ciebie czasie. Można też wykupić pakiet konsultacji trwający od kliku do kilkunastu tygodni w celu przerobienia większych tematów.

KOHORTA
PROJEKTY

Kohorta to spotkanie grupy ludzi w tym samym celu.  Pracuje nad nowymi projektami, kursami online do pracy and sobą w temacie #SZCZĘŚCIE #PRAWDA I #PRZEBUDZENIE.

Kilka razy w roku organizuje kohorty w ramach różnych projektów. Zamiast przechodzić przez projekt indywidualnie, możemy przejść przez niego razem w grupie pod moim przewodnictwem.

bottom of page