top of page
#WIBRACJA

Projekt WIBRACJA 

Weź udział w pracach nad kursem o wibracji. Zapraszam 20 osób, które chcę zgłębić temat wibracji. W ramach prac otrzymasz dostęp do kursu online i będziesz miał możliwość zadawania pytań ale w formularzu w kursie, albo na cotygodniowych spotkaniach online.  Spotkania będą w niedzielę o 20:00PL. Czas trwania projektu przewiduje na 2 tygodnie, ewentualnie 3 w zależności od ilości złożonych pytań. 

Biorąc udział w projekcie wykupujesz dostęp do kursu, który otrzymujesz na stałe. Otrzymasz też dostęp do kursu gotowego do publikacji i do każdych zmian i kolejnych edycji.

W ramach moich podziękowań za udział w kursie otrzymasz bezpłatne miesięczne członkostwo  Klubie 44, ale jeżeli jesteś już członkiem to otrzymasz zwrot członkostwa za jeden miesiąc. Członkostwo umożliwi zadawanie pytań w różnych tematach po zakończeniu prac na projektem.

Obecni członkowie Klubu 44 otrzymują również 10% zniżki. Kupon zniżkowy znajdziesz w mailu. Jak masz problem z jego znalezieniem to napisz do mnie na WhatsApp.

bottom of page