#SZCZĘŚCIE

Każdy, bez wyjątku, rodzi się szczęśliwy. To gdzieś po drodze, na ogół obserwując lub słuchając innych, pożyczając ich wierzenia, adoptując różne filozofie zapominamy jacy jesteśmy unikalni, wyjątkowi i niezastąpieni. Czasem po kilku
dekadach ludzie zdają sobie sprawę, że niby wszystko mają, że niby wszystko jest tak, jak miało być, ale nie odczuwają szczęścia, spełnienia i satysfakcji z życia. 
Za brakiem poczucia szczęścia kryją się wierzenia, które nie pozwalają im być sobą. Wierzenia, które spychają ich z ich unikalnej ścieżki życiowej. Z każdym przemijającym rokiem czują się bardziej zagubieni, nie wiedzą czego chcą, nie
mają żadnej pasji, odczuwają frustrację i apatię. Obalenie tych wierzeń i zastąpienie ich takimi, które ich uwalniają to pierwszy krok na drodze do szczęścia.
Każdy chce być szczęśliwy, nie przebudzony, nie uduchowiony, tylko szczęśliwy. Poniżej znajdziesz moją receptę na twoją drogę do szczęścia. Zaczyna się ona od ustalenia czym jest szczęście, dlaczego większość ludzi nie jest szczęśliwa, jak
wygląda twoje szczęście i jak już wiesz czym ono jest, jak je osiągnąć.

Jeżeli masz jakiś problem, jakieś wierzenie, o którym jeszcze nie rozmawialiśmy to proszę zostaw je w formularzu "Zadaj mi pytanie". Z końcem serii #SZCZĘŚCIE odpowiem na wszystkie pytania.

MOJA RECEPTA NA TWOJĄ DROGĘ DO SZCZĘŚCIA

1. Zrozum czym tak naprawdę jest szczęście

Zanim przejdziemy do recepty na szczęście, musimy najpierw zdefiniować czym tak naprawdę jest szczęście.

Poniższe materiały pozwolą ci zrozumieć czym jest i czym nie jest szczęście oraz zrozumieć źródło prawdziwego szczęścia.

BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png

2. Uwolnij się od negatywnych wierzeń.

Teraz, jak już wiesz czym jest szczęście i jakie jest jego jedyne źródło, musisz uwolnić się od negatywnych wierzeń, które nie pozwalają ci płynąć w stronę twojej wyspy szczęścia.

BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png

3. Zdefiniuj swoją wyspę szczęścia

Teraz, jak już wiesz czym jest szczęście, jak wiesz jakie jest jego źródło i jak uwolniłeś się od wierzeń, które nie pozwalały ci płynąć w stronę twojej wyspy szczęścia, przyszedł czas na zdefiniowanie swojej wyspy szczęścia lub archipelagu
szczęścia, bo wysp może być więcej niż jedna.

BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png
BIG YELLOW FRAME.png

4. Naucz się jak obrać i utrzymać kurs na wyspę szczęścia.

Teraz, jak już wiesz dokąd płyniesz, czas nauczyć się jak obrać kurs i jak go utrzymać w nawet najmniej sprzyjających warunkach.

BIG YELLOW FRAME.png

Wsparcie

Rozmowa jest motorem ewolucji każdego z nas. Czasami człowiek nie wie jaki ma problem, jakie ma pytania i ono samo wychodzi z niego w rozmowie. Poniżej zajedziesz różne dostępne fora na których możemy ze sobą rozmawiać. Od tych całkowicie prywatnych, przez warsztaty do spotkań online.

YouTube
Premium

Cotygodniowe spotkania online dla wspierających mój kanał YouTube

Wykłady i Warsztaty

Spotkania i  rozmowa  na żywo w Polsce i w Europie

Prywatne Konsultacje

Prywatne rozmowy na temat dla ciebie najważniejszy.

YouTube
Q&A

Moje odpowiedzi na twoje pytania. Comiesięczne sesja Q&A.