top of page
WYDARZENA
WSPARCIE

Na drodze do prawdy i bezwarunkowego szczęścia nie wszystko zawsze jest zrozumiałe. Czasem wręcz padamy ofiarą klęski urodzaju. Niezliczona liczba książek, rytuałów, metod, kursów, często zaprzeczających sobie nawzajem, w najlepszym wypadku jest przystankiem na twojej drodze do prawdy i bezwarunkowego szczęścia. Przystankiem, który może cię spowalniać, gdyż jedyna trwała zmiana w twoim życiu wiąże się z obalaniem negatywnych wierzeń. Nie da się tego zrobić po lekturze książki czy weekendowym kursie. Dlatego jestem bardziej zwolennikiem regularnych spotkań niż jednorazowych kursów. Poniżej znajdziesz listę dostępnych formatów, w ramach których możemy ze sobą rozmawiać. Nie chciałbym, aby pieniądze były przeszkodą, więc będzie możliwość bezpłatnych spotkań raz na cztery tygodnie.

CZŁONKOSTWO

Od ponad 2 lat regularnie spotykam się z członkami Klubu 44. W ramach co tygodniowych spotkań omawiamy wiele różnych tematów poruszanych przez uczestników.

Wiele się można nauczyć, wiele można zrozumieć słuchając innych. Nic bardziej nie uczy niż prawdziwe dylematy prawdziwych ludzi.  Wesprzyj mój kanał YouTube i weź udział w spotkaniu. 

KONSULTACJE 

Prywatność jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Ci, którzy nie chcą poruszać pewnych tematów publicznie mogą umówić się na konsultację indywidualną.

Konsultacje indywidualne odbywają się online na platformie Google Meet w wybranym przez ciebie czasie. Można też wykupić pakiet konsultacji trwający od kliku do kilkunastu tygodni w celu przerobienia większych tematów.

WYDARZENIA

Kohorta to spotkanie grupy ludzi w tym samym celu.  Pracuje nad nowymi projektami, kursami online do pracy and sobą w temacie #SZCZĘŚCIE #PRAWDA I #PRZEBUDZENIE.

Kilka razy w roku organizuje kohorty w ramach różnych projektów. Zamiast przechodzić przez projekt indywidualnie, możemy przejść przez niego razem w grupie pod moim przewodnictwem.

członkostwo

Członkostwo

Wszystkie formy członkostwa dostępne są bez zobowiązań. Członkostwo można zmienić lub anulować w dowolnej chwili klikając tutaj

BRONZE

Dostęp do materiałów w bibliothece

Grupowe spotkanie co 4 tygodnie

SILVER

Dostęp do nagrań specjalnych na YouTube 

Grupowe spotkanie co 2 tygodnie

GOLD

Zaproszenie do udziału w nagraniu programu

Grupowe spotkanie co tydzień

KLUB 44

Grupa wyjątkowych ludzi współtworzących projekt

Do klubu można być tylko na zaproszenie