WSPARCIE

Czasami można się pogubić w gąszczu książek, kursów, nowej terminologii. Osobiście jestem zwolennikiem prostych przekazów i z doświadczenia wiem, że nic tak nie wspiera jak rozmowa. Nigdy nie chciałbym, żeby pieniądze były dla ciebie przeszkodą, więc część mojego wsparcia oferowana jest całkowicie bezpłatnie.

Nigdy nie jesteś sam. 

Zawsze znajdziesz ludzi wokół siebie,

którzy mają podobne do twoich pytania.

Na drodze do prawdy i bezwarunkowego szczęścia nie wszystko zawsze jest zrozumiałe. Czasem wręcz padamy ofiarą klęski urodzaju. Niezliczona liczba książek, rytuałów, metod, kursów, często zaprzeczających sobie nawzajem, w najlepszym wypadku jest przystankiem na twojej drodze do prawdy i bezwarunkowego szczęścia. Przystankiem, który może cię spowalniać, gdyż jedyna trwała zmiana w twoim życiu wiąże się z obalaniem negatywnych wierzeń. Nie da się tego zrobić po lekturze książki czy weekendowym kursie. Dlatego jestem bardziej zwolennikiem regularnych spotkań niż jednorazowych kursów. Poniżej znajdziesz listę dostępnych formatów, w ramach których możemy ze sobą rozmawiać. Nie chciałbym, aby pieniądze były przeszkodą, więc będzie możliwość bezpłatnych spotkań raz na cztery tygodnie.

 

Dostępne formy wsparcia

Poniższych dostępne formy subskrypcji pozwalają nam na rozmowę w różnych formatach i przy różnych poziomach prywatności.

Grupowe

| Członkostwo bez zobowiązań

BRONZE

darmowe

Dostęp do autorskich serii #SZCZĘŚCIE i #PRAWDA

Dostęp do wszystkich zbiorów w bibliotece

Comiesięczne sesje Q&A

SILVER

24 zł/mc

Dostępne w formie wsparcia kanału YouTube

Dostęp do nagrań ze spotkań "na żywo.

10% zniżka na produkty i usługi na mojej stronie

GOLD

44 zł/mc

Dostępne w formie wsparcia kanału YouTube

Udział w cotygodniowych spotkaniach na żywo.

15% zniżka na produkty i usługi na mojej stronie.

Indywidualne 

| Konsultacje i coaching

Sesja indywidualna

 144 złotych

Sesja trwa 44 minuty

Pakiet
4 sesje

444 złotych

4 sesje x 44 minuty

Pakiet
10 sesji

1144 złotych

10 sesjii x 44 minuty

 

Konsultacje

Prywatne konsultacje odbywają się na platformie Google Meet. Istnieje możliwość nagrania audio konsultacji, które mogę ci przesłać po jej zakończeniu. Po kilku dniach odsłuchując nagranie usłysz więcej.