Pozwól mi wesprzeć ciebie

Czasami można się pogubić w gąszczu książek, kursów, nowej terminologii. Osobiście jestem zwolennikiem prostych przekazów i z doświadczenia wiem, że nic tak nie wspiera jak rozmowa. Nigdy nie chciałbym, żeby pieniądze były dla ciebie przeszkodą, więc część mojego wsparcia oferowana jest całkowicie bezpłatnie.

Nigdy nie jesteś sam. Zawsze znajdziesz ludzi wokół siebie, którzy mają podobne do twoich pytania.

Na drodze do prawdy i bezwarunkowego szczęścia nie wszystko zawsze jest zrozumiałe. Czasem wręcz padamy ofiarą klęski urodzaju. Niezliczona liczba książek, rytuałów, metod, kursów, często zaprzeczających sobie nawzajem, w najlepszym wypadku jest przystankiem na twojej drodze do prawdy i bezwarunkowego szczęścia. Przystankiem, który może cię spowalniać, gdyż jedyna trwała zmiana w twoim życiu wiąże się z obalaniem negatywnych wierzeń. Nie da się tego zrobić po lekturze książki czy weekendowym kursie. Dlatego jestem bardziej zwolennikiem regularnych spotkań niż jednorazowych kursów. Poniżej znajdziesz listę dostępnych formatów, w ramach których możemy ze sobą rozmawiać. Nie chciałbym, aby pieniądze były przeszkodą, więc będzie możliwość bezpłatnych spotkań raz na cztery tygodnie.

 

Rozmowy & spotkania 

Nie ma większej satysfakcji, niż odpowiedź na najbardziej nurtujące cię pytania. Obecnie istnieje kilka formatów rozmowy ze mną. Różnią się one od siebie częstotliwością i poziomem prywatności. 

LIVE Q&A

GRUPOWE
raz w miesiącu

Sesja Q&A na żywo na moim kanale YouTube dostępna dla wszystkich.

Pytania możesz mi zadawać w komentarzach w trakcie sesji.

 

Sesja jest nagrywana i publicznie dostępna na YouTube po jej zakończeniu,

Sesja trwa godzinę,

Wymaga subskrypcji mojego kanału YouTube,

SPOTKANIA ONLINE

GRUPOWE
co tydzień

Spotkania online ze wspierającymi mój kanał YouTube,

Uczestników mogą zadawać swoje pytania w trakcie spotkania.

 

Sesja jest nagrywana i publicznie dostępna na YouTube kilka dni po spotkaniu.

 

Spotkanie trwa 1 godzinę. 

Wymaga wsparcia  mojego kanału YouTube

KONSULTACJE

PRYWATNE
na żądanie

Konsultacja to całkowicie prywatna rozmowa.

Rozmawiamy na tematy dla ciebie najważniejsze. 

 

Istnieje opcja zapisu audio z sesji, który jest przysyłany do ciebie i od razu usuwany. 

Spotkanie trwa od 0,5 do 1,5 godziny,

Wymaga rezerwacji 

 
 
 
Wesprzyj moją pracę

Jeżeli to co mówię, rezonuje z tobą, jeżęli szczęście, prawda i przebudzenie są dla ciebie ważne, jeżeli znajdujesz w tym wartość, to proszę, wesprzyj mnie w tej pracy. Istnieje wiele form wsparcia. Nie każde wsparcie musi być finansowe. Nie ukrywam jednak, że chciałbym, aby to była moja główna praca, więc za każde wsparcie będę ogromnie wdzięczny.

DZIEL SIĘ MOJĄ WIEDZĄ

Całkowicie bezpłatnie

:-)

Na początku możesz mnie obserwować na instagramie i na YouTube. To nie tylko pozwala mi się rozwijać, ale również pozwala innym skorzystać z tej wiedzy.

KLUB 44

Tylko na zaproszenie

Klub 44 jest klubem dyskusyjnym, w którym wchodzimy głęboko w tematy poruszane przez członków klubu. Klub 44 spotyka się na żywo co tydzień i rozmowy te, są inspiracją do nagrań odcinków z serii #PRECYZJA.

DOBROWOLNE DONACJE

Zależy

całkowicie od Ciebie :-)

Wsparcie finansowe jest ważne, gdyż nie tylko pozwala mi sfinansować produkcję odcinków na YouTube, ale pozwala mi też na zmianę priorytetów. Im mniej będę musiał chodzić do pracy, tym więcej będę miał czasu, na oddanie się temu projektowi.

KONSULTACJE

Ceny już od 99 zł za

30 minut

Prywatne konsultacje nie tylko wspierają mnie finansowo, lecz pozwalają mi skupić się całkowicie na twoim pytaniu, problemie, wyzwaniu.

WSPARCIE NA YOUTUBE

19,99 zł/mc 

anuluj kiedy chcesz

Od niedawna możesz wesprzeć mój kanał na YouTube. Za 19.90 zł otrzymasz dostęp do specjalnych odcinków z serii #PRECYZJA oraz spotkań online co dwa tygodnie.

WARSZTATY

Ceny już od 244 do 444 złotych

Obecnie, ze względu na pandemię, nie mam możliwości podróży do Polski, ale jak tylko będzie to możliwe, poinformuję cię o tym mailem. Upewnij się, że jesteś na mojej liście mailingowej.

PRYWATNE KONSULTACJE

Prywatne konsultacje odbywają się na platformie Google Meet. Istnieje możliwość nagrania audio konsultacji, które mogę ci przesłać po jej zakończeniu. Po kilku dniach odsłuchując nagranie usłysz więcej.